Home / Aldatma Seks Hikayeleri / Keyif ve Para İçin Jigolo Oldum

Keyif ve Para İçin Jigolo Oldum

Keyif ve Para İçin Jigolo Oldum

Merhaba arkadaşlar üyemizden gelen bir sex hikayesi‘dir. Sizde Sex Hikayenizi göndermek için hikayenin sonunda ki formdan yararlanabilirsiniz. İyi boşalmalar.

 

Üniversite de edebiyat bölümü okuyorum. Bu işi hem zevk için hem de mesleğimde gelecek olmadığı için yapmaya başladım. Annem ve babam trafik kazasında öldüler. Öldüklerinde 10 yaşımdaydım. Beni amcam ve yengem büyüttüler. Onların çocukları olmuyordu. Öz evlatları gibi olmuştum. Doğuştan bir umursamazlık vardı bende. Sadece kendimi düşünüyordum. İçimde insanlara karşı bir sevgi yoktu sadece isteklerim ve arzularım vardı.

İlk sex tecrübem doğal olarak en yakınımdakilerle oldu yani yengemlerle. Annem ve babam ikisi de iki kardeştiler. Yengelerimden birisi Zuhal amcamın eşi. Diğeri ise Fadime o da dayımın eşi. Annemle babam ölünce pek birşey hissetmedim sonuçta çocuktum. Sadece ilk başta geceleri biraz korktum sonra onları bile unutma aşamasına geldim. Bana miras olarak bir köy evi bir tarla ve Batıkentte bir ev bıraktılar. Araba ve eşyaları satıp bankaya yatırdı amcam. Evi de kiraya verdi o para senin dedi asla senden başkassı dokunamaz dedi ve beni yanına aldı. 11 yaşıma geldiğimde artık herşey geride kaldı ve benim için yeni bir hayat başladı. Okul hayatım normaldi. Sınıfta bir tane arkadaşım vardı onunla da fazla konuşmazdım. Sadece kızlar ilgimi çekiyordu beni derinden etkiliyordu.

Gelin size herşeyi en başından anlatayım. Tek arkadaşım olan Tuğbayla samimi olmaya başlamıştım. Sürekli konuşuyorduk. Öğlen tenefüsünde bana annesi ve babasından bahsetti. Babası ve annesi mutfakta çıplak birşekilde öpüşüyorlarmış. “Niye öpüşürken çıplaklar” diye sordu bana. “Kızım onlar sevişiyorlar” dedim. “Sevişmek için çıplak mı olmak gerekir” diye sordu. “Seviştikten sonra başka şeyler yapıyorlar” dedim. “Ne yapıyorlar ki?” diye sordu. “Kızım anlasana sikişiyorlar işte” dedim. “O ne ki” dedi. “Off ne salaksın çocuk yapmak için erkek şeyini kadının şeyine sokar sonra içine akıtır çocuk olur” dedim. “Benim bir kardeşim olacak” diye havalara uçtu geri zekalı bu kız diye düşündüm o gün de bu günde aynı şeyi düşünüyorum. Okul çıkışı annesi ve babasını ilk defa gördüm Tuğbağnın. Kadın muhteşem ötesi birşeydi. En azından bana öyle geliyordu. Tuğba annesine bağırarak “Tamer bir kardeşim olacağını söyledi anne” dedi. “O nereden çıktı kızım”. Ben sizi gece sikişirken gördüm Tamere anlattım o da çocuk yaptığınızı söyledi” dedi. “Annesi kızına bir tokat atıp arabaya bindirdi babası kızararak bana doğru yürüdü ben hemen kaçmaya başladım adam beni kovaladı. O ara bana araba çarptı iyi ki de çarpmış diyebilirim. Hastahane de kaburgamda eziklik olduğunu sağ kolum ve bacağımın kırık olduğunu amcamdan öğrendim. Zuhal yengem amcamın Tuğba’nın babasını tokatladığını adamın ağlayarak özür dileyip yalvardığını anlattı. Amcamdan kitap istedim hastahanede yatarken.

Orhan Kemalle o gün tanıştım. Kitabı okudukça sex sahneleri beni benden aldı sikim kalkmaya başladı. Yengem fark etti ama görmezden geldi hemen peşi sıra kadın doktor odaya girdi. O halde çadırı görünce güldü ve göz kapaklarımı iyice açıp gözüme ışık tuttu. Bu gece burada kalacağımı yarın eve gidebileceğimi söyledi ve elindeki dosyayı karnıma bıraktı. “Ağrın var mı?” diye sordu. “Yok iyiyim” dedim daha çok kızararak. Dosyayı karnımdan alırken kaşla göz arası sikimi avuçladı ve dözleri büyüdü o ara hızla çıktı odadan. Sikim gittikçe ufaldı. Sexten başka bir şey düşünemez oldum. Yengem eğilip başımı öptü o ara göğüslerine ilk defa bu kadar dikkat ettim siyah sütyenini gördüm. O sıra dayımla Fadime yengem geldi. Koşarak bana sarıldı yengem ve sallanan ve çatılı gözüken göğüslerine aldırmadan beni öpücüklere boğdu. Çaktırmadan sikimi geriye doğru yatırdım. Alçılarım 1 ay duracakmış. Hastahaneden çıkıp eve geldik amcam beni kucağına alıp yukarı çıkarttı. Tek elle tekerlekli sandalye sürmek çok zordu. Sol elimle otuzbir çekmek çok kötüydü hiçbir zevk alamıyordum. Amcamın iş yerindeki izni bitti artık benimle yengem ilgilenecekti. Bir ara amcamın yengeme şakasına “Onunla ilgilenmek seni yoracak” dedi gülerek. “Yok canım alt tarafı bir çocuk hem o benim oğlum nasıl yorulurum” dedi. “İki çocukla uğraşmak çok zor olacak” dedi amcam gülerek.

Yengem “Ne iki çocuğu?” der demez amcamın demek istediğini anladı. “Yok artık Arif” diyerek amcama kızdı. Ertesi gün uyandığımda amcamın gittiğini duydum. Sikimi sıvazladım benden önce kalkmıştı. Yengemin ayak seslerini duydum. Yorganı üzerimden atarak sikimi çadır haline gtirdim ve uyku numarasına başladım. Yengem odaya girdi biraz durdu. Sonra tekrar ayak seslerini duydum. Geldi ve benim üzerimi örtüp gitti. Bir daha geri gelmedi sonra geri uykuya dalmışım. Uyandığımda acayip şekilde çişim gelmişti. Yengemi çağırdım. Kalkmama yardım etti ve beni klozete götürdü. “Sen git” dedim. Çıktı banyodan. Üzerimdekileri çıkarmaya çalıştım ama tek el ve tek bacakla başarısız oldum. Biraz uğraştım ve dayanamayıp üzerime işedim. Yengemi çağırdım. Beni o halde görünce kızdı ve beni banyoya soktu. alçılarımı poşetle kapatıp beni soydu. İlk defa sikimi gördü ve utanarak kapatmaya çalıştım. Bezi köpürttü ve iyice üfelemeye başladı. Beni yıkarken gözlerim yine memelerine takıldı. Sütyeni beyaz renkti bu sefer. Sikim kalkmış vaziyette artık elimi tutmuyordum sikime. Yengem sikimi liflerken günlerdir boşalamadığım için sonunda boşalmıştım yengemin eline. Yengem birşey olmamış gibi davrandı ve beni kurulayıp çıkarttı. Her gün yengeme kenddimi yıkatıyordum. Bir hafta sonra alıçılarım hafiften açılmıştı. Yengeme “Banyo yapabilirmiyim” dediğimde. Hayır alçıların açılıyor dedi. “Ben de o zaman dayımı ara gelsin Fadime yengem yıkar beni” dedim. “Yengem sen benim oğlumsun o orospu Fadime’nin değil” diyerek ağlamaya başladı. “Niye ağlıyorsun ?” dedim. “Sen benim oğlumsun ama bu yaşında benden faydalanmaya kalkıyorsun” dedi. “Bende ne yapayım istiyorum” dedim hiç istifimi bozmadan. Duygusuz bir insandım sadece boşalmayı düşünüyordum.

“Madem öyle duş falan yok senin alçıların açılıyor” dedi. Bana birşey demeye fırsat vermeden içeriye gitti bir elinde peçete ve bir avucunda sabun ile eşofmanımı sıyırarak sikimi ortaya çıkardı ve sabunlu eliyle okşamaya başladı. Dünyanın en güzel hissiydi bu sanki tüm vücudum aynı anda gıdıklanıyordu iç organlarım bile. Son ana kadar böyle devam etti ve tam boşalacağım zaman gözlerim karardı bir anlığına ve eline boşaldım. “Oldu mu?” diyerek içeriye gitti ve ıslak bezle geldi sikimi iyice temizleyerek beni öptü seni kimseye vermem dedi. Zuhal yengem esmer güzeli bir kadındı. Öyle aman aman bir vücud hattı yoktu ama çok güzeldi yüzü. Öğlene doğru televizyon izlerken şifreli bir kanal buldum merak içerisinde 1234 diye şifreyi salladım ve açıldı kanal. Bir adam kadının birine sakso çektiriyordu. Ben bunu izlerken yengem geldi içeriye benim porno izlediğimi görüp “Hiii” diye bir inilti koyuverdi. Ben de “Yenge benim sikimi yalar mısın” dedim. “Hayır” diyerek bağırdı.

“Bende iyi o zaman Fadime yengeme gideyim” dedim. Gözleri büyüdü Fadime olmaz sen benim yıllar sonra olan oğlumsun seni o orospuya vermem. Çok merak etmiştim sürekli orospu diyordu Fadime yengeme. “İyi tamam, ama bu yaptığımız çok yanlış bir şey vazgeçmek için vaktimiz var” dedi yengem. Ben ise tek elimle sikimi çıkarıp salladım yengeme doğru. Yengem ürkekçe gelerek sikimi tuttu ve hafifçe başını eğerek sikimi öptü. Ben sol elimle kafasına bastırınca dişleri sikimin kafasına çarparak acıttı ama bu acıya değerdi. Çok zevkli birşeydi bu ağzının içi sıcacıktı yengemin. Biraz emdikten sonra yengemin ağzına boşaldım sabah boşaldığım için fazla boşaldığımı sanmıyordum ama yengem koşarak içeriye gitti ve banyoya girdi. Yine bir ıslak bezle gelerek sikimi temizledi. Yengeme bunca şeyi zorla yaptırmış olmama rağmen o beni çok seviyordu. Akşam yemekte beni öpe okşaya yemek yediriyordu. Bende o ara yengemi okşuyordum masa altından ama o buna aldırış etmiyordu. Sikim kasık gibi olmuştu. Amcam o halimize bakıp mutlu oluyordu ve bizimle konuşuyordu. GEç oldu ve yengem beni yatırıp amcamın yanına odaya gitti. Sevişme seslerini duydum artık yengem benimdi ve benden başkasıyla olmasını istemiyordum bu amcamda olsa. “Anne!!” diye ard arda bağırdım sesler kesildi ve yengem koşarak geldi odama ışığı yaktı. Geceliğinin dışında sarkan tek göğüsünü tutup geceliğinden içeriye sokarak yanıma gelip oturdum kafamın memelerine dayıyarak “Korkma ben yanındayım aslan oğlum” diyordu. Amcamda kalkık sikine aldırmadan eşofman giymiş göğüsü çıplak bir şekilde yanıma oturdu. “Annemi gördüm çok korkuyorum” diyerek yalan söyledim. Amcam “Sen bu gece Tamerle yat” diyerek odamdan çıktı yengemle yorganın altına girdik sıcak vücudu sikimi daha çok kaldırdı sanki hiç durmadan büyüyecekmiş gibi büyüyordu. Yengemin bir elini tuttum ve sikimin üzerine koydum. Yengemin korkusu geçmişti “Pis yalancı diyerek kafama vurdu ve ellerini göğüsünde kavuşturarak karyolanın başlığına yaslandı. Bir şekilde yengemi ikna etmeliydim. Aklıma bir fikir geldi ve yengeme “Anne ne olur canım çok istiyor” dedim. Yengem “Anne mi?” diyerek göz yaşlarını akıttı ve bana sarılarak öptü. “Sen bana anne dedin ya bundan sonra ne istersen bu dünyda senin olacak” dedi ve yorganı kaldırarak eşofmanımı sıyırdı ve kalkık sikimi ağzına aldı. O kadar güzel yalıyordu ki yalarken yanağını okşuyordum “Canım annem benim” diye inliyordum. Yengem annem dediğimi duyunca sikimi ağızından çıkararak “Bir daha söyle bakayım” dedi. “Canım annem” dedim. Yengem sikimi bıraktı ve üzerime çıkarak geceliğini sıyırdı ve sikimi amına hizalayarak üzerine oturdu. Amı okadar güzeldi ki yengemin fırın gibi yanıyordu. Sikimin üzerine oturup kalkmaya başladı. İnanılmaz bir zevk alıyordum.

Yengem çok seri bir şekilde sikimin üzerine oturup kalkıyordu. Bacağıma zarar vermemek için sonra raddeye kadar geliyor ama alçıma temas etmeden kalkıyordu. Sikim 13 santim civarıydı o yaşlarımda yengem bir kere olsun çıkartmadı amından sikimi. Memelerine yetişmeye çalıştım ama kolum yetişmiyordu. Yengem memelerine yetişmeye çalıştığımı görünce hemen öne eğildi sol elimle solmemesini yakalayıp okşamaya çalıştım gözlerim kararmaya başladı şimşekler çakıyordu beynimde vücudum haz ile sarsılıyordu boşaldığımı anlayan yengem yanıma devrildi. “Annelerin bir tanesisin sen, dünyadaki en iyi annesin sen” diyerek kafamı yengemin göğüslerine dayadım ve boynunu öptüm. “Aslan oğlum benim artık benim tek yaşama sebebimsin sen” diyerek beni kokladı ve saçlarımı öptü. Kendisini ve beni temizleyerek yanıma gelip yattı. Dünyadaki en mutllu uykularımdan birini uyudum.

[ninja_form id=1]

About admin

Check Also

Azman ve Kardeşi

Merhaba arkadaşlar size azman ın sex hikayesini anlatacağım. istanbul’dan sevgi ben 22 yaşındayım bir gün …

17 comments

 1. Mrhb efe ben Bursa dan 19cm damarlı aletimi sömüren e kadar yaliycak Amini götunu saatlerce yalatacak seksten sonra o narin güzel vücuduna hafif ellerimle masaj yaptırmak isteyen bayanlar ve o güzel vücudunun her noktasına dilimle masj yaptırmak isteyen bayanlar inanın zevkin doruk larına beraber çıkabiliriz mesafe sorun değil yeterki güven ve cesaret olsun gizlilik prensinimdir 0534 306 04 94

 2. Merhabalar olgun erkek arayan erkeğe sevişmeye aç büyuk büyük kalin adet ağrıyan sert sevişmeyi seven özellikle iri memeleri Antalya Manavgat Ankara ve yurtdışı bayan arkadaşlarla Sırdaş olmak şartıyla görüşebilirim küçük kızlar aramasın Hoşçalin hemşire ve öğretmenleriöğretmenleri tercih ediyor um 0536 932 27 67 hoşçakalın bey bey

 3. İst.hakan 0.5.5.3..5.9.8..2.9..5.1.

  ??İSTANBUL HAKAN. 37 YAŞ, GUVENİLİR,INSANCA ,SAYGIN VE DE DOSTCA ILISKILER ICIN ÇEKİNMEDEN, GUVENLE ARAYABİLİRSİNİZ. ☎0.5.5.3..5.9.8..2.9..5.1☎.

 4. Selam bekar evli dul lezbiyen grublar aranıza alın beni sexe doymuyorum yalanmak yalamak istiyorum oral anal herşeye açığım diyen cesaretli güzel bakımlı tüm bayanlar arıyabilir.saygı sevgi güven çerçevesinde paylaşabileceğimiz anılarımız sırlarımız olsun zevkin doruklarında beraber gezelim bir alo demeniz yeterli ankara ve civarından olursa daha çabuk hayellerimizi gerçekleştirebiliriz 05052107680 yaş 34 ??????

 5. Mrb ben istanbul anadolu yakasından murat benimle gizlilik icinde reel gorusup kalin damarli 22 cm aletimin tadina bakmak isteyen benim gibi seksi seven doyumsuz bayanlar amını göt deliğini sömürene kadar yalatmak isteyenler GEBZE SANCAKTEPE SULTANBEYLİ KARTAL PENDİK KARTAL UMRANİYE EVLİ DUL BEKAR arayin size yaşayamadiginiz seksi yaşatayim guven konusunda hiç supheniz olmasin herturlu guveni veririm size lutfen eşcinseller ve gaylar uzakdursun yalnizca bayanlar arasin pisman olmazsiniz 0.5.3.2.5.6.9.5.7.6.6

 6. Ateşli bayanlar 5076926370

 7. Emre 5076926370

  Azgınn bayanlar 5076926370

 8. Mrb ben istanbul dan 37 yaşında bekar yeşil gözlü bir erkeğim ciddi dürüst güvenilir bir ilişki arıyorum kendine güvenen tüm bayanların aramasını bekliyorum evli dul farketmez 0532 292 1605 tekrar 0532 2921605 hattım özele açıktır kendine güvenen tüm bayanlar hadi arayın.bekliyorum pişman olmazsınız.

 9. selam bayanlar ben yılmaz istanbul avrupa yakasından arzulu ve ateşli bayanları bekliyorum ben 175 boy 70 kg 37 yaş esmer atletik biriyim ve yaş sınırım yoktur 0554 125 42 82 lütfen gay lar aramasın (0JJG 1AJ GA TA)

 10. K maraş tan Mustafa dul evli fark yok bayanlar bekliyorum yaş33 gizlilik içinde şehir dışı aramasın 539646 3971bekliyorum

 11. Mrb ben istanbul dan 37 yaşında bekar yeşil gözlü bir erkeğim ciddi dürüst güvenilir bir ilişki arıyorum kendine güvenen tüm bayanların aramasını bekliyorum evli dul farketmez 0532 292 1605 tekrar 0532 2921605 hattım özele açıktır kendine güvenen tüm bayanlar hadi arayın.bekliyorum pişman olmazsınız……

 12. emre 5076926370

  azgın ateşli bayanlar sırdaş ilişki için arayınn

 13. Antep ve çevresi bayanlar arayın tanışalım seksi sevenler 0535 738 08 83

 14. Merhaba selam evli dul bekar bayanlar ve evli ciftler arayın tanışalım ben istanbul dan bir erkeğim tel 05315895776

 15. İstanbul Anadolu yakasında zevk dolu dakikalar yaşamak isteyen bayanlar bekliyorum
  [email protected]

 16. BEN OKAN-531-619-12-65-İSTANBULDA CİDDİ REEL GÜRÜŞMEK İSTİYEN 25 VE 50 YAŞ ARASI EVLİ DUL KİLOLU ŞİŞMAN TOMBUL MATURE MİLF OLGUN BAYANLARI BEKLERİM BEŞYÜZOTUZBİR ALTIYÜZONDOKUZ ONİKİ ATMIŞBEŞ GÜVEN VE GİZLİLİK ŞART 05316191265 NO ÖZELE AÇIK TERCİHİM İSTANBUL NOT:TEKİM 25 VE 50 YAŞ ARASI EVLİÇİFTLERE DENEYİMLİ AKTİF OLARAK EŞLİK EDERİM 531 619 12 65 NO ÖZELE AÇIK GÜVEN VE GİZLİLİK ŞART BEŞYÜZOTUZBİR ALTIYÜZONDOKUZ ONİKİ ATMIŞBEŞ LÜTFEN CİDDİ GÜRÜŞMEK İSTİYENLER ARASIN (GEY VE PASİFLER RAHATSIZ ETMESİNLER) SAYGILARIMLA OKAN BEN 5316191265 NO ÖZELE AÇIK [email protected]

 17. emre 5076926370

  ateşli bayanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir